batohy lyžařské

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Chystáte se do hor a hledáte dokonalého společníka pro lyžování či skialpinismus? Na outdoorweb.cz najdete široký výběr batohů od předních světových výrobců jako jsou DEUTER, MAMMUT, RAB či DAKINE a POC, které jsou synonymem kvality, funkčnosti a komfortu.

S batohy DEUTER se můžete spolehnout na inovativní systémy zádových panelů a promyšlené rozložení kapes, které zaručí, že vše potřebné budete mít neustále po ruce. Jestliže hledáte spojení odolnosti a lehkosti, batohy MAMMUT vám nabídnou právě to s nejmodernějšími technologiemi a materiály. A pro ty, kteří preferují minimalistický design, ale nechtějí dělat kompromisy v odolnosti, batohy RAB poskytují nejen voděodolné materiály, ale i intuitivní uspořádání prostoru pro vaše lyžařské výpravy.

Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo zkušený lyžař, na outdoorweb.cz naleznete batoh, který splní všechny vaše potřeby a pomůže vám dosáhnout nových výšin. Navíc s našimi pravidelnými akcemi a slevami získáte top kvalitu za nepřekonatelné ceny. Vyberte si ten pravý batoh a užijte si zimní dobrodružství na maximum!

DEUTER KILPI LEKI MAMMUT OSPREY PINGUIN POC