Steakové nože Kobe jsou stvořené pro ty, kteří chtějí z každého stolování udělat dokonalý zážitek.
- Precizní ostří pro dokonalý řez
Rovné ostří z vysoce odolné nerezové oceli zajišťuje čistý a přesný řez při každém použití. - Ergonomická rukojeť pro pohodlné držení
Rukojeť z odolného kopolymeru POM sedí pevně v ruce a zaručuje maximální komfort i při delším používání.
- Vysoce odolná nerezová ocel
- Ergonomická rukojeť POM
- Rovné precizní ostří
- Sada 6 kusů
- Vhodné do myčky nádobí
Specifikace:
Materiál čepele: nerezová ocelMateriál rukojeti: kopolymer POM
Typ ostří: rovné
Obsah sady: 6 ks
Údržba: vhodné do myčky nádobí
Již více než 90 let je italská společnost Pintinox lídrem ve výrobě nerezových příborů a nádobí pro profesionální i domácí kuchyně po celém světě. Název společnosti je spojením jména jejího zakladatele Giacomo Pinti a slova "inox", což v italštině znamená nerez. Společnost sídlí v Sarezzu (Brescia) ve Valtrompii, což je oblast spjatá se zpracováním kovů již od dob starého Říma.
Zde se navrhují a vyrábí produkty z nerezové oceli, trojkovu a polymerů pro stolování a kuchyň s využitím odborných znalostí a know-how, které se předávalo z generace na generaci. Neustálý vývoj je postaven na vytrvalém hledání stále účinnějších materiálů, pečlivém testování nových technologií a - především - studiu tvarů, které musí splňovat jak estetické, tak funkční potřeby, protože vše zmíněné hraje zásadní roli pro výsledný produkt.


