LEKI Artena Airfoil 3D, auberginered-coral-white - hole - Sjezdové

 • 2 421 Kč
 • 2 690 Kč
 • skladem
 • Mějte svůj sjezdařský výkon pod kontrolou s aerodynamickými holemi Artena Airfoil 3D vybavenými slalomovým madlem s novým systémem Trigger 3D, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, jež rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek. Díky vysoce pevnému hliníku je Artena Airfoil 3D jednou z nejlehčích holí pro alpské lyžování. Hůl, na kterou se můžete spolehnout.

  Katalogové číslo: LE650-67972

  SYSTÉM TRIGGER 3D -Systém madel pro novou dekádu! Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.
  MADLO TRIGGER 3D SLALOM - Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly, skvělým uchopem a maximálním komfortem díky žlábkům na prsty. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger.

  TRIGGER 3D ADAPTER CAP - Víčko, pod kterým naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů rukou a adaptéru na kameru GoPro.
  POUTKA TRIGGER 3D FRAME MESH - Poutko z prodyšného, „pleteného“ materiálu, jehož zdokonalený střih a široká dosedací plocha zaručují přímý a úzký kontakt s rukojetí.
  ALPINE BASKET  - Talířky pro sjezdové lyžování naprosto ideální. Lze je snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.
  AIRFOIL - Aerodynamický profil hole bere inspiraci v nosných plochách křídla. To má za následek snížení odporu vzduchu a optimální chování při švihu.

  FLEX TIP ALPINE - Tyto hroty vyvinuté specificky pro sjezdové lyžování zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

  HLINÍK HTS - Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilitou.
  Typ hole Sjezdové;
  Série Dámské (Ladies);
  Konstrukce Pevná délka;
  Grip Trigger 3D;
  Grip - upřesnění Slalom;
  Poutko (Strap) Trigger 3D (Frame Mesh);
  Průměr hole Airfoil 14 mm
  Materiál hole Hliník (HTS 6.0);
  Talířky Alpine;
  Hroty Flex Tip (Alpine);
  Délka 105 - 125 cm
  Hmotnost 240 g/ks při délce 115 cm
  Zařazení v katalogu Alpine;
  • Parametry produktu
  • Výrobce: LEKI
  • kód: 65067972
  • barva : červená-růžová-bílá

 • Jsme autorizovaný prodejce lyžařských hůlek a rukavic LEKI. Německá značka LEKI patří do světové špičky ve výrobě holí sjezdových, běžeckých, trekových, nordic walkingových a sportovních rukavic

Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyžařské hole

Naposledy navštívené