Dámský lezecký batoh Trion 38 Women od značky Mammut je dokonalým partnerem pro ženy, které žijí pro alpské aktivity. Díky svému ženskému designu s přizpůsobenou délkou zad, anatomicky tvarovanému bedernímu pásu a ramenním popruhům poskytuje optimální pohodlí a podporu při každém kroku.
S rozsáhlou nabídkou praktických funkcí se tento batoh stává nenahraditelným společníkem na každé výzvě. Držáky na trekové hole, cepíny a boční držák na lyže usnadňují organizaci vybavení a přístup k němu během celého dne.
-
Optimální ženský design: Přizpůsobená délka zad a anatomické tvarování bederního pásu a ramenních popruhů.
-
Variabilita přístupu k vybavení: Možnost plnění vrchním rolovacím systémem nebo bočním přístupem na zip.
-
Vysoká odolnost a ochrana: Batoh je odolný proti oděru a vodě, ideální pro náročné podmínky.
-
Praktické úložné možnosti: Velké síťované kapsy na ramenním popruhu a kompresní popruhy pro stabilizaci zátěže.
- Elastický hrudní popruh
- Přihrádka na lavinovou výbavu
- Držáky na cepíny a trekové hole
- Úchyt na lano
- Kompatibilita s hydrovakem
- Certifikace bluesign®
- Udržitelný materiál Recycled N.210 SD X-GRID
Specifikace:
Materiál: Recycled N.210 SD X-GRID
Objem (l): 38
Pláštěnka: Bez pláštěnky
H2O systém: Kompatibilní
Víko batohu: Pevné
Bederní pás: Pevný
Počet komor: 1
Mammut to je funkčnost, design a bezkonkurenční švýcarská kvalita od roku 1862. Vybavení, oblečení a doplňky pro lyžování, horolezectví, horolezectví a další. Doprava zdarma. Mammut, Bundy, svetry, kalhoty, boty, vybavení, doplňky, trička.
Mammut Sports Group AG je výrobce horolezeckého a trekingového vybavení se sídlem ve švýcarském Seonu. Společnost založil v roce 1862 Kaspar Tanner ve městě Dintikon. V současné době ve svém sídle společnost Mammut zaměstnává 200 zaměstnanců a dalších několik set zaměstnanců pracuje v různých zařízeních po celém světě. Centrální sklad pro Evropu se nachází v německém Memmingenu, který je neustále rozšiřován.
Společnost Mammut je společně s německou společností Edelrid světovým lídrem v oblasti horolezeckého vybavení. Společnost Mammut koupila několik velkých firem, které prodávají svoje produkty pod touto značkou. Jedná se například o firmy Toko, která se zabývá výrobou lyžařského vosku, nebo firmu Raichle, která vyrábí turistické boty.







