Turistické nordic walking hole

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Chcete-li si užít nordic walking co nejvíce, potřebujete ty správné hole. A právě ty najdete na outdoorweb.cz! Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout špičkové nordic walking hole od světově uznávaných značek jako jsou LEKI a FIZAN.

LEKI - synonymum pro kvalitu a inovaci. Odlehčené materiály, ergonomické rukojeti, a patentované systémy nastavení délky – LEKI hole jsou navrženy pro vaši maximální pohodlí a výkon.

FIZAN - italská preciznost a design. FIZAN byl první, kdo přišel s hliníkovými trekovými holemi, a jejich produkty jsou i nadále na hrotu technologie a funkčnosti.

Na outdoorweb.cz najdete hole, které se přizpůsobí vaší výšce, stylu chůze a terénu, po kterém se chystáte vydat. Ať už hledáte lehkost a pevnost karbonu nebo cenově dostupnější varianty, máme pro vás ten správný model.

Nenechte si ujít naše pravidelné akce a slevy, se kterými můžete za kvalitní vybavení zaplatit méně. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků a transformujte své túry v efektivní a zábavný trénink s nordic walking holemi z outdoorweb.cz!