turistické kalhoty / dětské

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Milovníci přírody a vášniví turisté, pozor! Na outdoorweb.cz máme pro vás připravenou kolekci dětských turistických kalhot, která splní všechny vaše požadavky na kvalitu, pohodlí a styl. Vyberte si z nejlepších značek jako jsou HANNAH, KILPI, HUSKY a vydejte se naproti novým výzvám v oblečení, které vám bude dokonalým společníkem na cestách.

HANNAH – Kalhoty od HANNAH jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort a svobodu pohybu. Ať už se chystáte na horskou túru nebo odpolední procházku přírodou, HANNAH má pro vás ideální model.

KILPI – S KILPI kalhotami na bocích objevíte radost z každého kroku. Technické materiály a promyšlené detaily zajistí, že se budete cítit skvěle v každé situaci.

HUSKY – Odolné, pohodlné a připravené na dobrodružství. Kalhoty HUSKY jsou navrženy pro ty, kteří se nebojí vydat na neznámé stezky a chtějí mít jistotu, že jejich oblečení vydrží.

Na outdoorweb.cz naleznete turistické kalhoty, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a s důrazem na funkčnost a design. Vyberte si ten správný pár a udělejte z vašich budoucích výletů nezapomenutelný zážitek. Objevte naši širokou nabídku turistických kalhot, které vás nikdy nezklamou!

FJÄLLRÄVEN HANNAH HUSKY KILPI SILVINI THE NORTH FACE UNDER ARMOUR