ASOLO

ASOLO

Společnost ASOLO založil Giancarlo Tanzi v roce 1975 a její jméno pochází z města na severovýchodě Itálie (poblíž Benátek), kde byla značka poprvé založena.

Značka Asolo byla vždy průkopníkem inovací, ostatně první revoluční myšlenkou, kterou její zakladatel představil, byla první horská bota vyrobená z kombinace kůže a textilu (Cordura) a krátce poté představil také první horskou botu s podšívkou Gore-Tex - inovace, které změnily nejen trh, ale také způsob výroby outdoorové obuvi.

V roce 1998 převzala značku Asolo rodina Zanatta, která přesně vyznávala své hodnoty obuvníků, inovátorů a outdoorových nadšenců.

Tradice obuvnické rodiny Zanatta začala v roce 1946, kdy si Oreste Zanatta a jeho žena otevřeli malý obchod s opravami a rozdělováním bot v Nervesa della Battaglia (Itálie).

V šedesátých letech 20. století převzala rodinný podnik druhá generace rodiny Zanattů, kterou tvořil Ambrosiano Zanatta a jeho bratr, a z malého rodinného podniku se založením a řízením skupiny Tecnica Group stala průmyslová společnost.

V roce 1998 Ambrosiano prodal většinu svých podílů ve skupině Tecnica Group a třetí generace rodiny Zanatta, kterou představovali Anna, Marco a Luca Zanattovi, převzala kontrolu nad rodinným podnikem a koupila značku Asolo - značku, která odrážela jejich hodnoty jako vysoce kvalitních obuvníků.

Asolo je dnes rodinným podnikem vedeným rodinou Zanatta, která dnes čítá čtyři generace obuvníků a je odhodlána najít dokonalé spojení tradice, kvality a inovace.
Strana: | 1  2  3  4  11 | Celkem záznamů: 256, zobrazuji záznamy: 1-24