DEVOLD

DEVOLD

Kvalitní, dlouhotrvající oděvy již od roku 1853. Slavní polární badatelé jako Ellsworth, Amundsen a Nansen vybrali pro své expedice pletené svetry, čepice, ponožky a spodní prádlo Devold. Stejné modely, které pomohly členům těchto expedic přežít to nejdrsnější klima na světě, se dodnes stále vyrábí! Vysoce kvalitní přírodní ovčí vlna stále je základní materiál používaný v oděvech Devold.

Příznivci outdooru volí Devold, protože je zároveň jak funkční, tak komfortní i při dlouhodobém nošení.

Funkční prádlo Devold obstojí po léta užívání a nikdy nevyjde z módy!

Podrobte Devold přírodnímu testu a již nikdy se nebudete chtít spokojit s ničím jiným než s kvalitou oblečení firmy Devold.

Termo prádlo DEVOLD je perfektní pro outdoorové sporty, především za nižších teplot. Má unikátní dvouvrstvou konstrukci. Dvě pleteniny jsou k sobě bodově spojeny a každá má rozdílné vlastnosti. Vnitřní vrstvu tvoří vlákno Dupont Thermolite, které je velice jemné a výborně odvádí vlhkost od těla. Vnější vrstva je vyrobena z jemné merino vlny Total Easy Care, která izoluje před chladem a absorbuje vlhkost z vnitřní vrstvy do vnější, kde se odpaří. Proto je zaručen stálý pocit sucha a tepla během těch nejnáročnějších aktivit.

Strana: | 1  2  3  4  18 | Celkem záznamů:423, Zobrazuji záznamy 1-24