Campingové láhve

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Zůstaňte hydratovaní a v pohybu s nejlepšími outdoorovými lahvemi na trhu!

Na vašich cestách do divočiny, při zdolávání vrcholů hor, nebo při prozkoumávání městské džungle, neexistuje lepší společník než spolehlivá outdoorová láhev. Vyberte si z nejvyšší špičky - NALGENE, CAMELBAK, CONTIGO, KAMBUKKA, KLEAN KANTEEN či THERMOS - a zajistěte, že vaše hydratace bude vždy na prvním místě. V naší nabídce najdete univerzální outdoorové lahve, dětské lahve, lahve s filtrací, skladné vaky na vodu či veškeré příslušenství.

  • NALGENE: Odolné, lehké a s širokým hrdlem pro snadné plnění a čištění – lahve NALGENE jsou ideální pro každodenní dobrodružství.

  • CAMELBAK: Inovativní design a funkčnost, CAMELBAK láhve jsou vybaveny bitevními ventily a systémy pro snadný tok vody, abyste mohli pít bez zastavení.

  • CONTIGO: S Contigo nikdy neztratíte kapku. Díky patentovanému uzávěru AUTOSEAL® jsou tyto láhve 100% nerozlitné a netečou, což je perfektní pro aktivní životy.

  • KAMBUKKA: Stylové a funkční, Kambukka vám umožní snadno přepínat mezi sportovním pitím a volným tokem, a to všemi se sofistikovaným designem.

  • KLEAN KANTEEN: Zavazují se k ochraně životního prostředí, lahve Klean Kanteen jsou udržitelnou volbou, která vám poskytne čistou chuť nápoje bez jakýchkoli toxinů.

  • THERMOS: Chcete udržet vaše nápoje horké nebo studené bez ohledu na počasí? Thermos láhve s izolační technologií jsou tu pro vás, aby vaše káva zůstala horká a voda ledově chladná po celý den.

Zapomeňte na jednorázové plastové lahve a vybavte se špičkovou outdoorovou lahví, která vydrží roky. Odolné, stylové a navržené s ohledem na vaši pohodlnou hydrataci – najděte tu pravou láhev, která se stane vaším nezbytným společníkem na každém kroku vaší dobrodružné cesty.

CAMELBAK FORCE HUSKY LEKI NALGENE OSPREY PINGUIN SEA TO SUMMIT STANLEY THERMOS YATE