Campingové mýdla, mycí prostředky

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Proměňte každé mytí v čistý a osvěžující zážitek, ať jste kdekoli na světě, s našimi cestovními mýdly od SEA TO SUMMIT a LIFEVENTURE.

Cestování znamená být neustále v pohybu, ale to nemusí znamenat kompromis v osobní hygieně. Naše koncentrovaná cestovní mýdla jsou navržena tak, aby byla přátelská k vaší kůži i k přírodě a zároveň šetrná k vaší cestovní výbavě.

  • SEA TO SUMMIT: Tato značka je proslulá svými ekologickými a vysoce účinnými cestovními mýdly. Biologicky rozložitelná a bezpečná pro použití v přírodě, SEA TO SUMMIT mýdla jsou must-have pro každého dobrodruha, který si potrpí na čistotu bez ohledu na to, kde se právě nachází.

  • LIFEVENTURE: Společnost LIFEVENTURE přináší mýdla, která jsou perfektní pro cestovatele, kteří chtějí zůstat svěží na jakýchkoli cestách. S jejich antibakteriálními vlastnostmi a kompaktními velikostmi jsou LIFEVENTURE mýdla ideální volbou pro hygienu na cestách, ať už jste na trekové stezce nebo v hotelovém pokoji.

Zanechte starosti o čistotu za sebou s našimi cestovními mýdly, které zajistí, že se budete cítit čistě a svěže, kdekoliv se vaše dobrodružství odehrává. Vhodná pro všechny typy vody a snadno se splachující, naše mýdla jsou ideálním řešením pro každého cestovatele. Vybavte se mýdlem od SEA TO SUMMIT nebo LIFEVENTURE a vaše cestování se stane o něco snazším a příjemnějším!