ADVENTURE MENU Chilli con Carne, 105g - vakuově sušené jídlo STANDARD PORCE

 • 233 Kč
 • 259 Kč
 • skladem eshop
  nejpozději 25. 06. u Vás
 • Tohle jídlo musí milovat každý cowboy! Texasská klasika v tom nejpoctivějším podání. Žádné náhražky, žádná rýže, jen 100% Chilli con Carne z nahrubo mletého hovězího a velkých červených fazolí v husté omáčce z domácího hovězího vývaru, cibule a sekaých rajčat. Yee-haw!

  Složení
  fazole sterilované (25%)(červené fazole 60 %, voda, sůl, cukr), hovězí maso mleté (20%), sekaná rajčata (15%)(rajčata, rajčatová šťáva, kyselina citrónová), hovězí vývar (15%), cibule, paprika, kukuřice sterilovaná (kukuřice, voda sůl), řepkový olej, chilli, česnek, římský kmín, sladká paprika

  Informace pro alergiky: Může obsahovat stopy lepku.

  105g (400g finálního jídla)

  Objednejte si ADVENTURE MENU vakuově sušené jídlo STANDARD PORCE, dnes se slevou 10%


 • ADVENTURE MENU Chilli con Carne, 105g

  Chilli con Carne, 105g
 • Adventure Menu vytvořili proto, abychom si všichni mohli užívat cesty na plno, s chutí a bez starostí. Sami víme, jak důležité je cítit se dobře, mít dostatek přírodních živin a energie obzvlášť na cestách. Adventure Menu není jen o ukojení hladu a potřeb těla. Je v tom mnohem víc, než je na první pohled vidět. Pro někoho světlo na konci tunelu, pro jiného vychutnání si času s rodinou. Ať už je tvoje dobrodružství malý nebo velký, zkus si ho vychutnat na plno.

   


Zboží se nachází v kategoriích:
Camping » strava » Hlavní chody
Turistika » strava
Turistika » strava » Hlavní chody
Camping » strava