LANGE LBC6020 SX 100 TR.RED/BK - boty na lyže

 • LANGE SX 100 je nová lyžařská bota určená na sjezdovku, pro sportovní lyžaře, kteří hledají pohodlí, snadné použití s šířkou 102 mm bez obětování výkonu.

  Nová SX 100 je skvělá bota pro pokročilé až pokročilé lyžaře. SX 100 má Control Fit vložky, z jednoho kusu vyrobenou špičku který nemá žádné švy a bude vás držet v botě pohodlnější, kapsu nártu pro lepší průtok krve a vykonné obepnutí jazykem.

   

  Tento model je vybaven vnitřní botičkou s technologií Thermo Fit RL2 pro lepší držení nohy a pohodlí, XL přezky zaručují snadné zapínání a odepínání.

  LANGE SX 100 jsou jedny z nejpropracovanějších bot v kategorii s vynikajícím poměrem cena / výkon. Model SX 100 se vyznačuje novým propracovaným tvarem skeletu. 

  Výborná sportovně rekreační bota pro širší chodidlo, ale s výborným usazením paty. Pokud hledáte pro boty , který má střední šířku ale pevný flex, nové Lange SX 100 budou pro vás.

  Šířka 102
  Flex index 100
  Materiál - skořepina ET
  Materiál - manžeta PU
  Mezipodešev Injected
  Přezky - materiál hliník
  Přezky - mikro 4 / 2 XL levers
  Nastavení flexe 2 screws
  Makro nastavení 1 quickmacro 6T + 3 pos
  Canting +/- 1,5°
  Popruh-Power strap 40 mm
  Podrážky Max Grip

    Z analýzy 3D skeneru nohy a úspěšné zkušenosti s 97 a 100mm šířkou, Lange představuje vyšší rozměr vyhovující širšímu okruhu lyžařů. ideální pro sportovní lyžaře a "velkonohé " výkonnostní lyžaře.

   

  Data, která byla zjištěna speciálním systémem skenujícím anatomii nohy, ovlivnila celý proces výroby skeletu, díky čemuž Lange boty přesně padnou každému. Výhody: vysoce kvalitní obuv pro široké spektrum velikostí - perfektní držení nohy, a to ve správném postavení - maximální komfort bez nutnosti kompromisů mezi výkonem a kontrolou - více anatomického tvarování oproti jiným lyžařským botám

  Natural Ski Stance - přirozený lyžařský postoj, který umožňuje lyžařovi stát rovněji pro větší účinnost a menší únavu.
  Speciální polyuretanové složení, díky kterému skvěle drží na jakémkoliv povrchu. Ideální pro chůzi do kopce.
    Základní mono-injektovaná struktura poskytuje nejlepší výkon a snadno se tvaruje, zatímco měkký insert zaručuje snadné obouvání a vyzouvání.
    Teplem tvarovatelné vnitřní botičky RL1, RL2 a RL3 poskytují rostoucí úroveň držení nohy, aby vyhovovaly různým potřebám lyžařů. Toho je dosaženo rostoucí hustotou použitého materiálu od úrovně RL1 po RL3.
    Lepší obalení horní části nohy zvyšuje přesnost a citlivost tím, že eliminuje všechny mezery mezi holení a jazykem.
    Automatické a rychlé nastavení pozice ráčny pro každou velikost nohy.
    Teplem tvarovatelný polyethylen + EVA pěnové výplně kolem kotníků zajišťují elasticitu a komfort vnitřních botiček. Rozdílná hustota od horní části (vyšší hustota) směrem dolů (nižší hustota) poskytuje přesné držení nohy: - 10 min zahřívání - 10 min obuté boty, přezky uzavřené, stát ve stoje - neutahovat příliš přezky
    Extra dlouhá přezka pro snadnější zapínání a vypínání.
  • Výrobce: LANGE
  • kód: LBC6020
  • nazev: LBC6020 SX 100 TR.RED/BK
  • barva : červená /černá
  • kolekce : 2013
  • pohlaví : pánské
 • LBC6020 SX 100 TR.RED/BK - boty na lyže

  LBC6020 SX 100 TR.RED/BK - boty na lyže
Zboží se nachází v kategoriích:
kolekce » zima 13
Lyžování » lyžařské boty » pánské