DYNASTAR OUTLAND 80 XT FLUID (DACKS02) - all mountain lyže

 • Dynastar Outland 80 XT jsou dokonalou směsí energického výkonu na sjzedovce a "crossover" l všestrannost mimo sjezdovku určeného pro začínající lyžaře experty.

  Lyže konstručně shodná s modelem Outland 80 Pro, pro tlumení jsou však použita basaltová vlákna v kombinaci se sklolaminátem. 

  All-mountain Rocker technologie je samozřejmostí . To otevírá nové možnosti pro ty, kteří si chtějí občas „odskočit" ze sjezdovky a poznávat a zažívat dosud nepoznané freeridové zkušenosti. 

  3D dřevěná konstrukce jádra a lehký Super Fiber laminát poskytuje snazší zahájení oblouku, bez vibrací a přilnavost hran po celé délce lyž . Crossover v měkčím sněhu a All-Mountain Rocker a 80 mm šířka lyže poskytují snadnou ovladatelnost mimo sjezdovku. 

  Dynastar Outland 80 XT je lyže vhodná pro celodenní ježdění na sjezdovkách, stabilní ve středně dlouhých obloucích s příjemnou carvingovou charakteristikou. Lyže určená pro velmi dobré a sportovní lyžaře

  Struktura 100% Fiber
  Špička rocker Yes
  Krojení 126 - 80 - 110
  Pata rocker Yes
  Rádius 15 m
  System Fluid
  Tip protector Yes

  NX 12 Fluid je lehké, vysoce výkonné integrované vázání nastavitelné bez použití nářadí s rozsahem 3,5 - 12 DIN. Zesílená špička v kombinaci s lehkou patou NX poskytuje maximální přenos síly, tlumení nárazů a snadné obouvání a vyzouvání z vázání.
  Určeno pro použití s integrovanými systémy Fluid pouze.

   

  ALL MOUNTAIN ROCKER

  Progresivní rocker špička, omezená délka a váha, a dokonce i lehčí pata lyže. Lyže se lehce ovládá, garantuje excelentní grip a výkon při carvingu. Rocker také zlepšuje proplutí špičky v prašanu a v rozmanitém terénu. Díky tomu se stává nepostradatelnou pro all mountain lyžaře.

  FLUID X

  Tato nová deska je lehčí než hliníková a nabízí vyšší výkon než kompozitová. O 25 % nižší příčná deformace, o 50 % nižší vertikální deformace. Tuto desku naleznete na lyžích Cross Pro, Groove, Outland 80 Pro, 80 XT a Legend 85 Fluid.

  GLASS / CARBON FIBER

  Tato kombinace skelných a karbonových vláken využívá výhod obou materiálů, tj. flexe a tlumení nárazů skelných vláken a výkonu a tuhosti vláken karbonových. A co víc, výrazně je snížena hmotnost, což vede k úžasně lehkým lyžím. Toto vlákno naleznete v kombinaci se 100% rohacelovým jádrem v lyžích ALTI Pierra Menta Pro Carbon.

  ORIGINE France

  Značka „Garance výroby ve Francii" je udělována nezávislou organizací a zaručuje, že produkt byl vyroben ve Francii, přičemž výrobce musí dodržet dvě podmínky: hlavní části výrobního procesu probíhají ve Francii a zároveň minimálně 50 % výrobních nákladů spadá pod Francii.

  WOOD FIBER CONSTRUCTION

  Tradiční sendvičová technologie s dřevěným a sklolaminátovým jádrem, jež dodává lyži úžasnou plynulost a reakceschopnost. Absence titanalového plátu značně redukuje váhu lyže. Rovné bočnice zaručují přesný a efektivní přenos lyžařových pohybů.

  • Výrobce: DYNASTAR
  • kód: DACKS02
  • nazev: OUTLAND 80 XT FLUID (DACKS02)
  • barva : šedá / červená / černá
  • kolekce : 2013
  • pohlaví : unisex
 • OUTLAND 80 XT FLUID (DACKS02) - all mountain lyže

  OUTLAND 80 XT FLUID (DACKS02) - all mountain lyže
Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyže
kolekce » zima 13