DYNASTAR OUTLAND 80 XT FLUID (DACKS02) - all mountain lyže

 • 9 093 Kč
 • 12 990 Kč
 • skladem eshop
  ( nejpozději v pondělí 12. 12. u Vás )
 • Garance výměny dárků
  PRODLOUŽENÁ LHŮTA PRO VÝMĚNU ZBOŽÍ DO 13. 1. 2017
  Podmínky pro využití prodloužené doby pro vrácení zboží:

  Zboží nesmí být jakkoliv poškozeno. Zboží musí být nepoužité a v kompletním stavu balení.

  Tato akce se vztahuje na zboží zakoupené v termínu od 29. 11. do 24. 12. 2016., které lze měnit až do 13. 1. 2017.

 • Výrobce: DYNASTAR
 • kód: OUTLAND 80 XT FLUID (DACKS02)
 • barva : šedá / červená / černá
 • kolekce : 2013
 • pohlaví : unisex

Dynastar Outland 80 XT jsou dokonalou směsí energického výkonu na sjzedovce a "crossover" l všestrannost mimo sjezdovku určeného pro začínající lyžaře experty.

Lyže konstručně shodná s modelem Outland 80 Pro, pro tlumení jsou však použita basaltová vlákna v kombinaci se sklolaminátem. 

All-mountain Rocker technologie je samozřejmostí . To otevírá nové možnosti pro ty, kteří si chtějí občas „odskočit" ze sjezdovky a poznávat a zažívat dosud nepoznané freeridové zkušenosti. 

3D dřevěná konstrukce jádra a lehký Super Fiber laminát poskytuje snazší zahájení oblouku, bez vibrací a přilnavost hran po celé délce lyž . Crossover v měkčím sněhu a All-Mountain Rocker a 80 mm šířka lyže poskytují snadnou ovladatelnost mimo sjezdovku. 

Dynastar Outland 80 XT je lyže vhodná pro celodenní ježdění na sjezdovkách, stabilní ve středně dlouhých obloucích s příjemnou carvingovou charakteristikou. Lyže určená pro velmi dobré a sportovní lyžaře

Struktura 100% Fiber
Špička rocker Yes
Krojení 126 - 80 - 110
Pata rocker Yes
Rádius 15 m
System Fluid
Tip protector Yes

NX 12 Fluid je lehké, vysoce výkonné integrované vázání nastavitelné bez použití nářadí s rozsahem 3,5 - 12 DIN. Zesílená špička v kombinaci s lehkou patou NX poskytuje maximální přenos síly, tlumení nárazů a snadné obouvání a vyzouvání z vázání.
Určeno pro použití s integrovanými systémy Fluid pouze.

 

ALL MOUNTAIN ROCKER

Progresivní rocker špička, omezená délka a váha, a dokonce i lehčí pata lyže. Lyže se lehce ovládá, garantuje excelentní grip a výkon při carvingu. Rocker také zlepšuje proplutí špičky v prašanu a v rozmanitém terénu. Díky tomu se stává nepostradatelnou pro all mountain lyžaře.

FLUID X

Tato nová deska je lehčí než hliníková a nabízí vyšší výkon než kompozitová. O 25 % nižší příčná deformace, o 50 % nižší vertikální deformace. Tuto desku naleznete na lyžích Cross Pro, Groove, Outland 80 Pro, 80 XT a Legend 85 Fluid.

GLASS / CARBON FIBER

Tato kombinace skelných a karbonových vláken využívá výhod obou materiálů, tj. flexe a tlumení nárazů skelných vláken a výkonu a tuhosti vláken karbonových. A co víc, výrazně je snížena hmotnost, což vede k úžasně lehkým lyžím. Toto vlákno naleznete v kombinaci se 100% rohacelovým jádrem v lyžích ALTI Pierra Menta Pro Carbon.

ORIGINE France

Značka „Garance výroby ve Francii" je udělována nezávislou organizací a zaručuje, že produkt byl vyroben ve Francii, přičemž výrobce musí dodržet dvě podmínky: hlavní části výrobního procesu probíhají ve Francii a zároveň minimálně 50 % výrobních nákladů spadá pod Francii.

WOOD FIBER CONSTRUCTION

Tradiční sendvičová technologie s dřevěným a sklolaminátovým jádrem, jež dodává lyži úžasnou plynulost a reakceschopnost. Absence titanalového plátu značně redukuje váhu lyže. Rovné bočnice zaručují přesný a efektivní přenos lyžařových pohybů.

Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyže
kolekce » zima 13