FENIX ARE-X2 (Li-ion, NiMH) - USB nabíječka

 • USB nabíječka Fenix ARE-X2 (Li-ion, NiMH)

  Kompaktní dvoukanálová USB nabíječka Fenix ARE-X2 na Li-ion a NiMH/NiCd akumulátory. Při vložení nabitého Li-ion akumulátoru funguje i jako záložní zdroj (power bank) pro nabíjení USB zařízení (mobilní telefony, MP3 přehrávače a další).

  Nabíječka je určena pro 3,7V a 3,6V lithium iontové akumulátory a 1,2V nikl-metalhydridové a nikl-kadmiové akumulátory velikosti AA, AAA. Každý nabíjecí slot je monitorován nezávisle, takže lze najednou nabíjet baterie různých velikostí, kapacit a dokonce i různých chemií (Li-Ion i NiMH/NiCd je možné nabíjet najednou).

  V nabíječce lze dobíjet například tyto li-ion akumulátory: 26650, 18650 li-ion, 17670, 18500, 18490, 18350, 17500, 14500, 16340, RCR123. Lze nabíjet i všechny tužkové a mikrotužkové akumulátory z naší nabídky.

  Obsah balení: nabíječka, USB kabel

  Záruka: 2 roky

  Parametry:

  • Dva nezávisle monitorované nabíjecí kanály, nabíjecí algoritmus CC/CV
  • Dvě úrovně nabíjecího proudu - 400 mA a 1000 mA
  • Nabíjecí proud je volen automaticky dle délky a typu akumulátorů
  • Ochrana proti opačnému vložení baterií
  • Ochrana proti zkratu, přebití a příliš hlubokému vybití

  Parametry USB výstupu
  Při vložení nabitého li-ion akumulátoru funguje i jako záložní USB zdroj pro nabíjení mobilních telefonů a dalších USB zařízení. Parametry USB výstupu: 5V, 1000 - 1500 mA (dle síly vloženého akumulátoru).

  Hmotnost nabíječky: 96 gramů
  Rozměry: 115 x 63 x 30 mm

  Nabíjení akumulátorů
  Nabíječku zapojte pomocí přiloženého USB kabelu do počítače, síťového USB adaptéru nebo USB adaptéru do auta. K napájení lze použít i standardní nabíječkou na mobilní telefon s micro-USB konektorem. Vložte vybitou baterii, následně budou indikační LED signalizovat průběh nabíjení. Pokud bliká jedna LED je akumulátor nabitý na méně než 30%, jedna svítící LED a druhá blikající značí nabití na 30% až 70%, dvě svítící LED a třetí blikající signalizuje stav nabití 70% až 95%. Plné nabití akumulátoru značí stálé svícení všech tří stavových LED.
  Nabíjení USB zařízení (použití jako záložní USB zdroj)
  Vložte do nabíječky nabitý akumulátor (funguje pouze s typem Li-ion). Zapojte USB kabel do výstupního USB konektoru a připojte nabíjené zařízení. Během nabíjení (např. mobilního telefonu) blikají indikační LED. Po ukončení nabíjení, či vybití zdrojového akumulátoru indikační LED zcela zhasne.
  Indikace stavu nabití baterií
  Po vložení baterie nabíječka po tři vteřiny zobrazí její aktuální stav nabití. Pokud svítí jedna stavová LED, pak je baterie nabita na 10% až 40%, dvě LED značí 41% až 80% a tři LED signalizují nabití na více než 80%. Pokud se nerozsvítí žádná stavová LED, tak je akumulátor nabitý na méně než 10%.
  Upozornění
  Nenabíjejte Li-ion články, které prošly stavem přílišného vybití (pod 2V). Při použití nabíječky dbejte na zásady bezpečnosti. Doporučujeme používat kvalitní akumulátory. Není určena pro nabíjení LiFePO4 akumulátorů.
  • Parametry produktu
  • Výrobce: FENIX
  • kód: FENAREX2
  • kolekce : 2020 podzim

 • ARE-X2 (Li-ion, NiMH)

  ARE-X2 (Li-ion, NiMH)
  ARE-X2 (Li-ion, NiMH)
  ARE-X2 (Li-ion, NiMH)
  ARE-X2 (Li-ion, NiMH)
  ARE-X2 (Li-ion, NiMH)
  ARE-X2 (Li-ion, NiMH)
 • Fenix je high-tech přední značka pro outdorové sportovní osvětlení včetně  špičkových svítilen, světlometů, světel pro jízdní kola, campingových luceren, čelovek, nabíjecích baterek a příslušenství

Zboží se nachází v kategoriích:
camping » svítilny » Doplňky
AKCE » FENIX

Naposledy navštívené