Campingové nádobí / sklenice

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Připijte si na krásy přírody s našimi odolnými a stylovými outdoorovými sklenicemi!

Ať už si chcete vychutnat osvěžující drink na vrcholu hory, kávu u táborového ohně, nebo si připít na západ slunce na břehu řeky, naše outdoorové sklenice jsou navrženy, aby odolaly drsným podmínkám a zároveň poskytovaly ten nejlepší zážitek z pití.

  • GSI OUTDOORS: Oslavte každý úspěšný výstup s GSI OUTDOORS, jejichž sklenice jsou synonymem pro odolnost a funkčnost. S širokým výběrem, od skládacích sklenic po izolované nápojové systémy, si můžete být jisti, že váš nápoj zůstane chutný a teplý (nebo ledově studený) bez ohledu na to, kam vás nohy zavedou.

  • STANLEY: S více než stoletou tradicí ve výrobě odolných outdoorových produktů, STANLEY sklenice přinášejí nejen legendární trvanlivost, ale i klasický design a moderní technologie izolace. Ideální pro ty, kteří chtějí udržet své nápoje v požadované teplotě hodiny po otevření.

Nemusíte se již spokojit s plastovými kelímky nebo jednorázovými nádobami. S našimi outdoorovými sklenicemi získáte nejen praktického společníka na všechny vaše dobrodružství, ale také dotek elegance, který zpříjemní každý váš outdoorový zážitek. Vyberte si právě teď a začněte si užívat vaše oblíbené nápoje s rozmyslem kdekoliv!