Campingové nádobí / káva a čaj

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Probudíte se s touhou po dokonalé šálce kávy nebo čaje, i když jste uprostřed divočiny? Naše outdoorové nádobí na přípravu kávy a čaje přináší tu nejvyšší kvalitu a pohodlí přímo do vašeho kempu!

  • GSI OUTDOORS: S kávovary a čajovými konvicemi od GSI OUTDOORS zažijete pravý domácí komfort i v nejvzdálenějších koutech světa. Odolné materiály, kompaktní design a jednoduchost použití zaručují, že příprava vašeho oblíbeného ranního nápoje bude vždy snadná a rychlá.

  • WACACO: Pro milovníky espressa na cestách je tu WACACO s jejich přenosnými espresso stroji, které jsou malé, lehké a nevyžadují elektricitu. Vždy, když potřebujete povzbudit své smysly, WACACO vám umožní vychutnat si bohaté a aromatické espresso, ať jste kdekoli.

  • SEA TO SUMMIT: SEA TO SUMMIT nabízí inovativní řešení pro všechny minimalisty a milovníky lehkého batohu. Skládací nádobí a čajové sítka jsou ideální pro snadné balení bez zabírání cenného místa, což je perfektní pro ten skutečný outdoorový zážitek.

Nezáleží na tom, zda preferujete silné espresso, lahodný černý čaj nebo relaxační bylinný odvar – naše outdoorové nádobí vám zpříjemní každé ráno strávené v přírodě. Vyberte si z naší široké nabídky a užijte si tu nejlepší kávu a čaj, kamkoliv vaše dobrodružství povede. Objednejte si ještě dnes a začněte každý den v kempu s dokonalým šálkem!

CAMPINGAZ PINGUIN SEA TO SUMMIT STANLEY THERMOS