Campingové nádobí / hrnce

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Přineste si chuť domova kamkoliv na vaše outdoorové výpravy s vrcholnými hrnci z naší nabídky.

Je vaše touha po dobrodružství stejně silná jako vaše vášeň pro vaření v přírodě? Naše outdoorové hrnce jsou speciálně navrženy pro všechny, kdo chtějí kombinovat skvělou chuť s odolností a funkcionalitou v jakémkoli prostředí.

  • GSI OUTDOORS: Díky špičkovým materiálům a inovativnímu designu, hrnce od GSI OUTDOORS nabízejí odolné a lehké řešení pro vaše kulinářské potřeby na cestách. S těmito hrnci můžete vařit vše od jednoduchých táborových snídaní po rozsáhlé večeře pod hvězdami.

  • PRIMUS: PRIMUS je ztělesněním švédské kvality a preciznosti. Vyberte si jejich hrnce pro bezkonkurenční výkon a odolnost, které jsou klíčové při vaření v náročných podmínkách. S PRIMUS můžete očekávat rovnoměrné vaření a dlouhou životnost.

  • SEA TO SUMMIT: Pro minimalisty a milovníky ultralehkého vybavení je SEA TO SUMMIT tou pravou volbou. Jejich inovativní skládací hrnce šetří místo a snižují váhu vaší výbavy, aniž byste museli obětovat kvalitu a funkčnost.

S našimi outdoorovými hrnci od předních značek na trhu vám vaření v divočině přinese stejně tolik radosti jako vaření doma. Každý kemp, každá horská chatka nebo táborový oheň mohou být místy, kde se setkáváte s přáteli u lákavých pokrmů. Objednejte si ještě dnes a ozvláštněte své další dobrodružství chutěmi, které si zasloužíte!

CAMPINGAZ COLEMAN PINGUIN SEA TO SUMMIT STANLEY YATE